Estetik, fonksiyonel, ekonomik, konforlu, kusursuz, mekanın fiziksel yapısına uygun, dayanıklı, keyifli özel bir banyo …
Biz bir banyoda isteyebileceğiniz her noktayı hesaplıyoruz, Size özel banyolar yaratıyoruz.
Şirketimiz 1988 yılında Poliplast olarak hizmete başlamış, 1994 yılından itibaren Politek adı altında ileri teknoloji ve dizayn seçenekleri kullanarak önce kalite ilkesini kendine benimsemiş ve günümüzde de kalite ve memnuniyet anlayışının verdiği gururla sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.Şirketimiz akrilik plaka, akrilik kompakt sistemler (sauna sistemi), akrilik hidromasajlı küvet, akrilik duş tekneleri, duşakabinler ve Polietilen su depolarının üretimini yapmaktadır. 8.000 m2 kapalı alana sahip merkezi ‹stanbul Pendik’teki fabrikalarında entegre bir üretim tesisine sahiptir. Ürün grubumuz insan sağlığına ve rahatlığ›na hitap ettiğinden dolayı üretim büyük titizlikle denetlemekte , tüm hammadde girdilerinde sağlık ve güvenlik sertifikası bulunan hammaddeler ve yardımcı malzemeler titizlikle seçilmekte ve malzeme girdilerinde kalite sertifikası şartı aramaktadır. Firmamız kendi öz sermayesi ve kalitenin vermiş olduğu güvenle üretimini yıllık 250.000 adet kapasite hacmiyle devam ettirmektedir.


Politek olarak Türkiye dahilinde birçok bayimiz bulunmakta ve birçok ülkeye ihracat yapan firmamız sadece kar marjı gütmeyen , ürününün satış prosesinden sonrasında da arkasında güçlü servis ağ›yla destekleyen dev bir kadroya sahiptir.
Firmamız kendi üretmeye başladığı plakası ile yeni bir proje ye imza atmaktadır.
Bu sayede üretim hızımız daha da atmıştır. Entegre bir tesis olan şirketimiz kabinlerde yeni sistemler oluşturarak kendi profilleri ile üretim yapmaya başlamıştır.